معرفی برند مای
دو کمپانی آریان کیمیا و کال اند کو در سال 1381 تصیمیم به همکاری و عقد قرارداد جهت تاسیس یک برند جدید گرفتند که نتیجه حاصل از این قرارداد مکپانی معروف مای شد. شرکت آریان کیمیا یکی از شرکت‌های بزرگ و مدرن در زمینه تولید محصولات تک تولید در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی، دارو و عطر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی می‌باشد که توانسته به تنهای نیاز بازار خاورمیانه را تامین کرده. کمپانی کال اند کو (Kahlwax.de) یک شرکت آلمانی می‌باشد که در این زمینه و تولید محصولات آرایشی فعالیت دارد.
فرمولاسیون و ترکیبات محصولات مای توسط شرکت کال اند کو تهیه شده، تولید و بسته‌بندی محصولات توسط شرکت آریان کیمیا انجام می‌شوند و حاصل این همکاری عالی خلق محصولات با کیفیت، جذاب و همه پسنده می‌باشد .
تلاش و تحقیق مستمر کمپانی MY، بنا نهادن آزمایشگاه مجهز و تحقیقاتی درماتولوژی، برگزاری سمینارهای پیشرفته توسط داروسازان و محققان همه و همه سبب کسب استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 شده که باعث شده شرکت مای یکی از شناخته‌ترین شرکت‌ها در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی برای تمام اعضای خانواده باشد.
اشتغال زایی برای 2000 نفر، کسب رتبه واحد نمونه صنعتی از وزارت صنایع و معادن، رتبه اول فروش بیشترین محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران طی 4 سال متمادی و صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه و CIS همگی از افتخاراتیست که کمپانی مای توانسته در تمامی این سال‌ها کسب کرده است و اکنون به یکی از معروف‌ترین و پرفروش ترین کمپانی‌های ایرانی در زمینه محصولات مراقبتی و آرایشی می‌باشد .
کمپانی مای علاوه بر دارا بودن صدها محصول متنوع از جمله انواع محصولات آرایشی، بهداشتی، عطر و اسپری بدن دارای لاین‌های محصولات فارما، خانوم‌ها، آقایان و کودکان می‌باشد و همین لاین‌های متنوع سبب شده تا مای برای تمامی اعضای خانواده با هر نوع پوست و مو، سلیقه و نیاز بتوانند از محصولاتش استفاده کند و با نهایت لذت رضایت دلخواه خود را کسب کند .
جمع‎‌بندی
کمپانی مای همواره سعی داشته تا با خلق فرمولاسیون‌های جدید، بسته‌بندی‌های جذاب و تنوع بالا رضایت و توجه تمامی مصرف کنندگان خود را جلب کند و با پاسخگویی به بهترین نحو به نیاز آنها، مصرف کنندگان خود را با عنوان همراهان همیشگی در کنار خود و در نهایت رضایتشان نگهدارد.