معرفی برند

در سال 1886 سه پسر از خانواده جانسون به نام‌های جیمز وود، رابرت وود و ادوارد مید به کمک هم شرکت و برند جانسون اند جانسون را راه اندازی کردند. این سه برادر خصوصا رابرت به مباحث پزشکی و درمانی علاقه بسیار زیادی داشتند. در دوران جنگ رابرت جانسون به دلیل کوچک بودن به جای شرکت در جنگ، در یک داروخانه فعالیت داشت و به همین دلیل علاقه‌ی او به تولید محصولات درمانی و دارویی بیشتر شد. در جنگ‌های داخلی آمریکا، بیش از 70 درصد افراد به دلیل بیماری و عفونت پوستی از دنیا رفتند.

پزشکان جنگی برای جلوگیری از ایجاد عفونت، دست به قطع عضو می‌زدند. اما از آن جایی که انجام همین گونه از عمل‌ها نیز عموما با کمترین میزان بهداشت انجام می‌شد، خود باعث بروز بیماری‌های بسیاری می‌شد.

برند جانسون اولین محصولات خود را برای برطرف کردن این مشکل بزرگ تولید و به بازار عرضه کرد. محصولات ضد عفونی و استریل برند جانسون اولین محصولات این برند آمریکایی الاصل بوده است. نخ های بخیه، گاز های استریل و پنبه های بهداشتی از جمله این محصولات بودند. به مرور محصولات برند جانسون راه خود را به بازارهای پزشکی باز کردند. در آن سال به کمک محصولات برند جانسون میزان بیماری‌های عفونی بسیار زیاد کاهش یافت.

این برند توجه بسیار بالا و زیادی بر روی کیفیت و استریل بودن محصولات خود داشته و همراه بسته‌های پانسمان خود، برچسب‌های آموزشی مرتبط و هشدار‌های مهم را ارسال می‌کرده است.

نوآوری johnsoni

یکی از نو آوری‌هایی که برند جانسون را با آن می‌شناسیم، سند آموزشی Modern Methods of Antiseptic Wound Treatment بود. این سند به پزشکان و جراحان سر تا سر دنیا استفاده از لوازم استریل و الزام آن را آموزش می‌داد. این سند آموزشی راه جدیدی برای تحقیقات جهانی بر روی بیماری‌های میکروبی و مرگ‌های ناشی از آن باز کرد .
برند جانسون پس از احاطه بر بازار محصولات ضدعفونی و استریل کننده، تمرکز خود را بر روی بهداشت خانواده و تولید محصولاتی مناسب گذاشت. پودر بچه‌ی این برند که با نام تجاری JOHNSON’S هنوز نیز محبوب و مشهور است در سال 1894 به بازار عرضه شد. بعد از تولید محصولاتی مخصوص کودکان و نوزادان، برند جانسون محصولاتی مخصوص بانوان و سلامت بانوان تولید و به بازار عرضه کرد.

بعد از جنگ جهانی دوم و تلاش‌های بی‌سابقه جانسون در درمان بیمارها و مجروحین جنگی، نام این برند بیش از پیش در جهان مطرح شد. تا جایی که در سال 1924 اولین شعبه از برند جانسون در بریتانیا تاسیس شد. به دنبال این امر تا پایان سال 1930، برند جانسون شعبات خود را در کشورهای مکزیک، استرالیا و آفریقای جنوبی گسترش داد.

همانطور که پیش تر گفتیم، johnsoni یکی از مطرح‌ترین برندهای تولید کننده محصولات کوکان و بهداشت آنان است. در سال 1954 این برند با معرفی شامپو مخصوص کودکان گامی بزرگ در صنعت تولید محصولات بهداشتی برداشت. چرا که شامپو کودک برند جانسون اولین شامپو مخصوص کودکان بود که به چشم آسیب نمی‌رساند. این شامپو در آن سال سهم بسیار بزرگی از بازار را به خود اختصاص داد.

در طی سال‌های بعد از آن، برند johnsoni خود را بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر کرد. تا جایی که تا پایان سال 2018 این برند دارای 250 شرکت زیر مجموعه بوده و در بیش از 60 کشور جهان در حال فعالیت است.

محصولات برتر

شامپو بچه :

شامپو بچه این برند محبوب‌ترین محصول جانسون به شمار می‌آید .اولین شامپو بچه تولید شده که چشم را نمی‌سوزاند باعث شد که این محصول بسیار محبوب شود . پاکسازی و چربی زدایی این محصول بسیار عالی بوده و به هیچ وجه حساسیتی به پوست بچه نمی‌دهد .

شامپو بدن :

این محصول جانسون به علت پاکسازی بسیار عالی پوست بسیار در بین مصرف کنندگان محبوب شده است . تنوع رایحه و رایحه‌های بی‌نظیر یکی دیگر از برتری این محصول به شمار می‌آید .

کرم مرطوب کننده :

مرطوب کننده‌های جانسون با دوام رطوبت بسیار بالا کار مراقبت از پوست را به خوبی انجام می‌دهند . این محصول با آبرسانی عمقی پوست را همیشه با طراوت نشان می‌دهد .

جمع بندی

محصولات johnsoni برای مراقبت و پاکیزگی پوست یکی از بهترین انتخاب‌ها است . برای مراقبت از کودک یکی از محبوبترین شامپوهای بازار شامپو جانسون است که از دیرباز محبوبیت خاصی در بین مادرها داشته است .