به فروشگاه اینترنتی رژماتیک خوش آمدید

محصولات

نتایج جستجو: متاسفانه این محصول وجود ندارد.. شما میتوانید عنوان دیگری را جستجو کنید.

معرفی برند
برند استی‌لادر در سال 1946 توست اقای استی‎‌لادر و همسرش که تولید کننده لوازم ارایشی معمولی بودند شروع به تولید چهار محصول اصلی که عبارتند از روغن پاکسازی پوست ، لوسیون پوست ، کرم چند منظوره روغنی و مجموع کرم های پوستی کرد.استی لادر در سال های ابتدایی خود فقط درهمان نیویورک به فروش محصولات خود می‌پرداخت و سرانجام در سال 1960 اولین مغازه‌ی خود را خارج از مرز بازگشایی کند و به یک برند مطرح و موفق در بازار جهان تبدیل بشود.
محصولات برتر
1-کرم پودر دبل ور : این کرم پودر استی لودر دارای پوشانندگی بسیار عالی و دوام فوق العاده است . معمولا به خاطر دوام بالای این محصول استی لودر آرایش گرها برای آرایش عروس که باید تمام روز ثابت بماند از این محصول استفاده می کنند .
2-سرم ترمیم Advenced night repair : این سرم برای بازسازی سلولهای پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد . سرم استی لودر شفافیت و لطافت را به شما باز میگرداند .
3- چشم پاک کن Gentel Eye : یکی از بهترین ارایش پاک کن چشم برای افرادی که چشم بسیار حساسی دارن این محصول استی لودر است .
جمع بندی
اگر به دنبال آرایشی با دوام همچون عروس هستید که در مجالس طولانی مدت همیشه بدرخشید می توانید از محصولات استی لودر استفاده کنید . استی لودر موادی با دوام و کیفیت دارد که میتواند به شما کمک کند که همیشه همچون الماسی در مجالس بدرخشید .