معرفی برند

آناستازیا سور رومانیایی در سال 1997 سالن آرایشی خود را در محله بورلی هیلز لوس آنجلس افتتاح کرد . سه سال بعد اولین محصول آرایشی برند آناستازیا به بازار آمد . او بنیان گذار استفاده از نسبت‌های طلایی ریاضی و هندسه در طراحی ابرو بود که باعث انقلابی در این زمینه شد . محصولات آرایشی آناستازیا با کیفیت بالا در تمامی سالن‌ها برای آرایش عروس استفاده می‌شود . این برند برای تمامی انواع پوست محصول خاص و با دوام دارد .
محصولات آناستازیا برای طراحی ابرو به افراد آماتور هم این اجازه را میدهد که ابروهای خود را با تقارن بسیار زیبا طراحی و آرایش کنند . آناستازیا معتقد بود که ابرو طرح به سزایی در آرایش صورت خانم‌ها دارد به خاطر همین بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات ابرو را که کارایی راحتی دارند طراحی و تولید کرد . این امر کمک به‌سزایی به افراد آماتور کرد تا بتوانند به صورت حرفه‌ای خود را آرایش کنند .

محصولات برتر

1-پالت سایه :

پالت‌های آناستازیا در ایران از محبوبیت‌های بسیار زیادی برخوردارند . پالت‌های سایه این برند دارای رنگبندی بسیار جالب و خواب سایه بسیار عالی هستند . این محصول دوام بیار زیادی بر روی پلک ها دارد . معمولا از این محصول برای آرایش عروس که نیازمند ماندگاری 24 ساعته است استفاده می‌کنند .

2-پالت رژلب :

پالت رژلب آناستازیا به جرات بهترین پالت رژلب جهان به شمار می‌آید چون علاوه بر رنگ‌های زیبا رنگ‌های پایه هم در پالت خود قرار داده که بتوان رنگ مورد علاقه خود را تولید کنید . از این رو شما با داشتن یک پالت می‌توانید تمامی رنگ‌های رژلب را در اختیار داشته باشید .

3-مداد ابرو :

مداد‌های ابرو آناستازیا به خاطر طراحی خاصی که دارند بسیار کار را برای کاربر راحت‌تر می‌کند و زیبایی بیشتری به ابرو می‌دهد . این مداد با حالت خاصی که دارد زوایای ابرو را در نظر گرفته و بهترین شکل را به ابرو می‌دهد . رنگ بندی این مدادها بی‌نظیر بوده و برای تمام رنگ‌ها مداد خاصی تولید کرده‌اند .

جمع بندی

محصولات آناستازیا بسیار با کیفیت و تولید شده از بهترین مواد اولیه بوده . اگر به دنبال آرایشی خاص هستید که به پوست شما آسیب نزند حتما محصولات آناستازیا را تجربه کنید . این برند در تمام دنیا به علت کیفیت بالا و ماندگاری بی‌نظیر برای آرایش عروس استفاده می‌شود .

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.
اسکرول به بالا