اوریاژ
در سال 1992 و در کشور روم چشمه آب معدنی که از قلب کوه آلپ سرچشمه می‌گیرد و با گذراندن سفری 75 ساله از میان صخره‌های این کوه با سنگ‌های معدنی عبوره کرده و به چشمه رسیده؛ کشف و رسیدن به خواص بی بدیل و فوق‌العاده این چشمه سبب تاسیس برند محبوب اوریاژ شده است.رومیان قرون وسطی در یکی از نبردهای خود در کنار کوه آپ توقف می‌کنند و همین توقفشان سبب کشف خواص چشمه توسط انها می‌شود؛ و اولین مرکز آب معدنی را همان جا تاسیس می‌کنند. از ان موقع تا کنون آب این چشمه برای خواص درمانی مورد استفاده قرار گرفته .
در سال 2001 مالکان کمپانی اوریاژ تصمیم گرفتند که شرکت را به نزدیکی چشمه ببرند تا بتواند با بهرروی و کنترل بیشتر به آب چشمه به تولید بهتر و مناسب تر بپردازند. در سال 2009 بعد از اتحاد و یکپارچه شدن تمامی لابرواتور‌های، شرکت ها و خطوط بسته‌بندی این کمپانی و پیوستن به گروه جهانی محصولات آرایشی و بهداشتی پوست Puig؛ توانست مجوز ازمایشگاه پوست شناسی را کسب کند. تمامی این افتخاراتی که نصیب کمپانی اوریاژ شد در نهایت که در سال 2013 محصولات خود را به بیش از 70 کشور در سراسر جهان صادر کند و در سطح جهانی شناخته و مورد تایید بشود.
آب این چشمه معدنی از میان ارتفاع 422 متری کوه آلپ با دمای 28 درجه‌ای که در دل زمین است خاج می‌شود سپس با نمک‌های معدنی، عناصر طبیعی و ویتامین‌های کمیابی که در دل این کوهوجود دارد ترکیب می‌شود و یکی از متعادل ترین چشمه‌های آب معدنی دنیا را به ارمغان می‌اورد.
دلیل بی‌نظیر بودن محصولات اوریاژ قطعا همین فواید چشمه آب معدنی می‌باشد. نمک‌های معدنی موجود در آب معدنی سبب خاصیت مرطوب کنندگی عالی می‌باشد و عملکردی مانند یک کرم مرطوب کننده طبیعی روی پوست دارد، کلسیم و منیزیم موجود در این چشمه سبب خاصیت ضدالتهابی و تسکین بخش این آب شده و صدها ویژگی و خواص دیگر که در نهایت موجب سلامت، شادابی و زیبایی پوست می‌شود.
یکی از معروف‌ترین محصولات برند اوریاژ اسپری آب این برند می‌باشد؛ که آب معدنی خالص این چشمه بدون هیچگونه افزودنی می‌باشد و این محصول دارای خواص بیشمار بوده، برای هر روتین پوستی با هر نوع پوست ضروری می‌باشد و برای همه اعضای خانواده با هر سنی قابل استفاده می‌باشد .
جمع بندی
لاین‌های تولیدی برند URIAGE به طور کلی به 4 دسته کلی تقسیم می‌شوند؛محصولات مراقبت از صورت، محصولات مراقبت از بدن،محصولات مراقبت از کودک و محصولات ضد آفتاب. تنوع بالای این برند در تمامی زمینه‌ها سبب شده تا بتوان از محصولاتش برای تمامی افراد با هرگونه پوست، مشکلات پوستی و هر جنسیت و سنی استفاده کرد و بیشترین اثربخشی را داشت.