معرفی برند
برند شاین یکی از زیرمجموعه های کمپانی بزرگ شوارسکف است . این برند تمام تمرکز خود را بر براقی و صافی مو قرار داده است و تمامی محصولات تولیدی شاین برای همین امر ساخته شده اند . شعار شاین این است که به موهای ناخوش آیند نه بگویید چرا که با استفاده از محصولات این برند موهای شما صافی و براقی بی نظیری به دست می آورد . شاین همیشه با داشتن مدرنترین ترکیبات بهترین محصولات را به بازار عرضه میکند ، محصولاتی از قبیل شامپو ، نرم کننده ، لخت کننده مو ، سرم مو و حالت دهنده های متنوع .
محصولات برتر
1-سرم مو شاین : این برند به خاطر داشتن سرم مو بشسیار عای و با کیفیت خود معروفیت بسیاری به دست آورد . سرم مو شاین صافی و براقی بسیار عالی به مو های آسیب دیده میدهد و آنها را دباره زیبا می کند .
2-شامپو شاین : شامپو این برند برای مو هایی که براقی خود را از دست داده اند بسیار مفید و شکنندگی و آسیب دیدگی مو ها را خیلی سریع ترمیم کرده و مو را به حالت اولیه خود بازمیگرداند .
3-پک های صاف کننده مو : تمامی صاف کننده ها بعد از استفاده مو را کدر و مات میکنند ، تنها برندی که بعد از صافی به مو براقی آن را نیز بهبود میبخشد برند شاین است که پک صافی بینظیری دارد که نیاز به اتو کشیدن نیز ندارد .
جمع بندی
اگر موهایتان بر اثر حرارت اتو و سشوار کیفیت خود را از دست داده اند و حالت مات و کدر به خود گرفته اند حتما از محصولات شاین استفاده کنید تا براقی و کیفیت مو های خود را پس بگیرید .