معرفی برند سنسوداین

سنسوداین اولین‌بار توسط “Block Drug”در بروکلی-نیویورک تولید شده و طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد. این شرکت کار خود را در سال ۱۹۰۷ میلادی آغاز کرد.

خمیردندان‌های سنسوداین انواع مختلفی دارند که هرکدام از آن‌ها با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آن‌ها اثرگذاری متفاوتی روی دهان و دندان دارد .

محصولات این کمپانی با تاثیر گذاری مستقیم بر روی دندان اغلب برای دندان های حساس ایجاد شده و حساست و التهاب لثه و دندان را از بین می برد .

محصولات برتر

خمیر دندان سنسوداین پرونمل سفیدکننده:

ویژگی اصلی این خمیر دندان سنسوداین، سفید کنندگی دندان‌ها و بازگرداندن رنگ اصلی دندان است؛با عواملی همچون کشیدن سیگار،مصرف چای و قهوه به مرور زمان باعث کدری رنگ دندان شده این خمیر دندان با ویژگی سفید کننده خود موجب از بین رفتن این کدری می شود .

خوردن غذاهای سفت و اسیدی موجب اسیب دیدن مینای دندان می شود ،این خمیر دندان با استحکام‌ بخشی مینای دندان و محافظت در برابر حفره ها و انواع اسیب ها،از محکم‌بودن لثه و دندان محافظت می‌کند و  به‌ راحتی میزان این آسیب را تا حد زیادی کاهش داد .

خمیر دندان سنسوداین مدل Action Anti Tarte:

خمیر دندان SENSODYNE با دارا بودن فلوراید و پتاسیم نیترات در فرمولاسیون غنی و با کیفیت خود علاوه بر این که مقاومت دندان را در مقابل اسیب ها مقاوم می کند،همچنین موجب سفید شدن دندان ها نیز می شود .

باکتری های موجود در دهان دندان به مرور بر اثر ترکیب شدن با مواد قندی و پروتئین سبب ایجاد پلاک شده،اگر این پلاک ها از بین نروند به مرور باعث ایجاد تاتار و التهاب لثه می شود؛این خمیر دندان از ایجاد تارتار جلوگیری کرده و التهاب لثه را نیز از بین می برد .

جمع بندی

ماده‌ی موثر در محصولات این کمپانی نیترات پتاسیم است که در واقع نقش یک آرام‌بخش موضعی و ملایم را ایفا می‌کند؛اگر دندان های حساس و اسیب پذیری دارید فروشگاه رژماتیک مصرف این محصولات را به شما توصیه می کند .