معرفی برند

برند secret از سال 1956 فعالیت خود را در زمینه محصولات قوی مرطوب کننده و معطر آغاز کرد . مهم‌ترین تولیدات این شرکت را محصولات بهداشتی اعم از دئودرانت‌های ژله‌ای ، صابونی و کرمی (کلینیکال ) در رایحه‌های متفاوت با خواص و ماندگاری‌های گوناگون در بر می‌گیرد . اکثر محصولات این شرکت را دئودرانت‌ها تشکیل می‌دهند که دوام بسیار بالایی در ضد تعریق بودن دارند . برند سکرت یکی از بهترین و معروف‌ترین برند تولید کننده دئودرانت به حساب می‌آید . محصولات بهداشتی برند سکرت آمریکا تولید کننده مام و دئودرانت‌های با کیفیت است . دئودرانت‌های این برند علاوه بر مراقبت از پوست رایحه بسیار عالی به پوست می‌دهد .

محصولات برتر

1-دئودرانت‌ ژله‌ای :

دئودرانت‌های ژله‌ای سکرت معروف‌ترین و پرفروش‌ترین محصول این کمپانی به شمار می‌آید . این مام دوامی بالغ بر 48 ساعت واقعی نسبت به تعریق بدن دارند .

2-دیودرانت‌ کرمی :

دئودرانت‌های کرمی سکرت که به نام کلینیکال معروف هستند علاوه بر ضد تعریق بودن کار آبرسانی به پوست را نیز انجام می‌دهند .این مام تیرگی پوست را از بین می‌برد . دوام واقعی این مام سکرت نسبت به تعریق بدن بالغ بر 48 ساعت است .

3-دئودرانت‌ صابونی :

این محصول سکرت نسبت به دو محصول پیش دوام کمتری دارد حدود 24 ساعت ولی دارای لطافت خاصی در بافت خو است که نرمی خاصی به پوست می‌دهد .

جمع بندی

اگر فردی هستید که زیاد عرق می‌کنید یا عرق شما از بوی نامطبوعی برخوردار است حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای یک بار هم که شده از محصولات سکرت استفاده کنید چون در ضد تعریق بودن جزئ بهترین‌ها به شمار می‌آید .