معرفی برند

در سال 1898 هانس شوارسکف شیمیدان 24 ساله آلمانی داروخانه کوچکی در شهر برلین باز کرد . او قسمتی از داروخانه خود را به فروش عطریات و رنگ مو اختصاص داد . هیچکس فکر نمی‌کرد کار او روزی منجر به تاسیس شرکت بزرگ تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شود . شوارسکف یک برند بسیار محبوب آلمانی است . این برند محصولات آرایشی و بهداشتی پوست و مو را تولید می‌کند. محصولات شوارسکف در تمام دنیا شناخته شده و محبوب است .
در ابتدای قرن بیستم هانس اولین شامپو خشک جهان را به بازار آلمان عرضه کرد . تا قبل از آن مردم برای شستن موهای خود از صابون یا روغن‌های گران استفاده می‌کردن . هانس برای معرفی برند خود بر روی محصولات کله سیاه یک مرد که معنی کلمه شوارسکف (کله سیاه ) است را حک کرد . در سال 1906 کارخانه‌ای در برلین ساخته شد و در سال 1908 افتتاح گردید .

با شروع جنگ جهانی اول در سال 1916 مواد اولیه مرغوب بسیار نایاب شد . هانس تحت هیچ شرایطی حاظر نبود شهرت خود را به خاطر مواد بی‌کیفیت زیر سوال ببرد به خاطر همین کلیه فعالیت‌های شرکت را متوقف کرد .
پس از موفقیت چشم‌گیر شامپو خشک ، در سال 1927 اولین شامپو مایع را به بازار اروپا عرضه کرد . وی در سال 1955 اولین اسپری نگهدارنده مو با نام تجاری تافت را در آلمان عرضه کرد . با توجه به موفقیت بسیار زیاد اسپری نگه دارنده مو نام تافت تبدیل شد به نامی برای این اسپری ، به همین خاطر است که امروزه به تمامی اسپری نگهدارنده مو تافت می‌گویند .
شرکت شوارسکف در زیر مجموعه خود دارای برندهای بسیار معتر جهانی است . برای مثال چند شرکت زیر مجموعه آن را نام می‌بریم :
1-تافت taft
2- got2b
3-GLISS
4-OSIS
5-P
6-ULTIME
7-SHINE
8-DIADERMINE

محصولات برتر

1-اسپری نگهدارنده مو شوارسکف :

بهترین‌ها و معروفترین‌ها اسپری نگه دارنده مو جهان مختص به برند شوارسکف است که معروفترین آنها تافت ، اوسیس و پی هستند . به جرات می‌شود گفت که همه یک بار هم که شده از یکی از اسپری موهای شوارسکف استفاده کرده‌اند .

2-شامپو خشک شوارسکف :

شامپو خشک‌های شوارسکف که با برند Got2b در بازار هستند یکی از بهترین‌ها به حساب می آیند . شامپو خشک شامپویی است که نیاز به آبکشی ندارند . اینگونه شامپوها معمولا برای بهداشتی مو در مسافرت‌ها و یا اماکنی که دسترسی به آب کم است مورد استفاده قرار می‌گیرند . شامپو خشک حتی پوست کف سر را نیز تمیز می‌کند .

3-سرم مو شوارسکف  :

سرم مو شاین همیشه جزء 10 سرم مو برتر جهان است . با استفاده از این محصول موهای شما ساف و ابریشمی می‌شود . این محصول لطافت مو شما را به شما پس می‌دهد . همیشه یادمان باشد که سرم مو هیچوقت نباید به پوست کف سر برسد . چون این امر باعث ضعیف شدن ریشه مو و در نهایت سبب ریزش مو می‌شود .

4- شامپو شواسکف :

شامپو‌های شوارسکف در جهان بسیار محبوب‌اند . شامپو‌های گلیس و سایوس با کیفیت و قیمت مناسب یکی از پرفروش‌ترین شامپوهای بازار به حساب می‌آیند . این شامپوها علاوه بر پاکسازی مو و پوست کف سر کار آبرسانی را نیز به پوست انجام می‌دهند .

5-محصولات مراقبت از پوست شوارسکف :

لاین دیادرماین شوارسکف مختص محصولات مراقبت از پوست است . این لاین با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خیلی عالی همیشه به افرادی که نسبت به مراقبت از پوست خود حساس هستند پیشنهاد می‌شود . مراقبت از پوست یکی از مهم‌ترین کار‌های انسان است . پوست بسیار حساس بوده و نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد . محصولات مراقبت از پوست دیادرماین شوارسکف برای تمامی مراقبت‌ها و انواع سنین محصولات خاص آنها را دارد .

جمع بندی

شرکت شوارسکف همیشه جزء اولین و با کیفیت‌ترین تولید کننده‌های محصولات پوست و مو ، آرایشی و بهداشتی بوده و هست .
به خاطر تنوع بسیار زیاد در محصولات این شرکت اکثر مردم جهان حداقل یک مرتبه از محصولات شوارسکف استفاده کرده‌اند .

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.
اسکرول به بالا