معرفی برند

در سال 1834 هنگامی که پسر نوجوانی به نام یوجین ریمل تازه در مغازه محصولات عطر سازی تازه افتتاح شده پدرش مشغول به کار شد داستان ریمل هم شروع شد . او در سن 24 سالگی متخصص عطر شده بود و برای خود مغازه‌ای افتتاح کرد . در سال 1887 پس از مرگ یوجین پسرانش راه پدر را دنبال کردند . برند ریمل همیشه توجه خاصی با آرایش چشم و موژه داشت . این برند اولین برندی بود که ریمل موژه را تولید و به جهانیان عرضه کرد . به همین خاطر است است که در اکثر زبانها حتی در فارسی به محصول ماسکاره ، ریمل می‌گویند . این برند یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین تولید کننده ماسکارا برای آرایش چشم است .

محصولات برتر

معروفترین و خاص‌ترین محصولات این کمپانی ماسکارا SCANDALEYES است که جزء محبوب‌ترین محصولات جهان به شمار می‌آید . این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات آرایش چشم به‌شمار می‌آید . ماسکارا این برند بدون هیچ آلرژی چشم و موژه شما را آرایش می‌کند . ریمل‌ها از مواد سرمه داری تولید می‌شوند که علاوه بر زیبایی که به چشم می‌دهند آن را نیز تقویت می‌کنند . محصولات برند ریمل‌انگلستان اولین برندی بود که ماسکارا (ریمل) برای آرایش چشم تولید کرده است . به همین خاطر است که امروزه به ماسکارا ریمل گفته می‌شود . آرایش چم بسیار زیاد زیبایی شما را نمایش می‌دهد .

جمع بندی

اگر برای آرایش چشم خود دنبال ماسکارا با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید حتما محصولات این برند را تجربه کنید . این برند اولین تولید کننده ماسکارا در جهان است و یکی از باکیفیت‌ترین‌ها هم به شمار می‌آید .