درباره برند
در یال 1932 برادران چارلز همراه با جوزف روسون کمپانی رولون را تاسیس کردند . در آن موقع با تک محصول لاکی که پوشش مات داشت وارد بازار شدند . محصول آنها بسیار مورد استقبال قرار گرفت و باعث رشد شرکت رولون شد . آنها در سال 1940 شروع به تولید محصولات آرایشی از قبیل کانسیلر ، کرم پودر و .. کردند که با تبلیقات افراد مهم توانستند خیلی زود خود را در نظر مردم نمایان کنند .
رولون در حال حاظر محصولات آرایشی و بهداشتی اعم از کرمپودر و یا شامپو و … تولید میکنند . به جرات میشود گفت رولون بهترین و با کیفیت ترین برن جهان به شمار می آید که برند های بزرگی همچون میچوم mitchum را تحت پوشش خود قرار داده است .
محصولات برتر
1-کرم مو uniq one : یکی از بهترین و با کیفیت ترین کرم مو های حال حاظر جهان را می شود این محصول کمپانی رولون نامید . این کرم مو در عرض یک هفته مو های شما را کاملا ترمیم و از حالت آسیب دیده در می آورد .
2-کرم پودر photoready : این کرم پودر با همراه داشتن spf کمکی و کاور بسیار عالی یکی از بهترین کاور کننده های پوست به حساب می آید .
3-دوفاز EQUAVE : این محصول رولون برای ترمیم مو و جلوگیری از حرارت سشوار و اتو به کار می رود .این دوفاز بسیار با کیفیت و عالی از مو های شما در برابر حرارت مراقبت می کند .
4-ماسک مو PROYOU : این لاین ماسک مو های داخل حمام رولون با ترمیم کنندگی بسیار بالا یکی از بهترین ماسک مو داخل حمام جهان به شمار می آید .
5-موس صورت Photoready : اگر به دنبال موس با پوشش بسیار عالی وسبکی منحصر به فردی هستید حتما برای یک بار هم که شده از این موس صورت رولون استفاده کنید .
جمع بندی
برای آرایش صورت و مراقبت از موهای خود حتما برای یک بار هم که شده از محصولات رولون استفاده کنید .