معرفی برند لویی ویدمر

تا سال 1960،لوئیس ادوارد ویدمر و پسرش لوئیس مکس ویدمر از طریق کارهای قبلی خود دانش و تجربه وسیعی از تجارت بین المللی لوازم آرایشی کسب کرده بودند .

این پدر و پسر سرانجام در سال 1960 با تکیه به تجربیات قبلی و وسیع خود کمپانی Louis Widmer در نزدیکی شهر زوریخ در کشور سوئیس تاسیس کردند .

این تیم پدر و پسر ویدمر با هدف و تحقیق در زمینه پوست سالم ، ناسالم و روند پیری پوست سعی در تولد محصولاتی موثر بر روی پوست داشتند و با تمرکز روی همین موضوعات محصولات خود را در لاین های مختلف تولید و عرضه کردند .

محصولات برتر:

ضد آفتاب لویی ویدمر:

ضد آفتاب Louis Widmer به کمک فیلترهای UV طولانی مدت از پوست شما محافظت می‌کند و فرمول این ضد آفتاب غنی شده از ویتامین E می‌باشد که از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد مراقبت می‌کند .

از دیگر ترکیبات خوبی که در این ضد آفتاب به کار رفته می‌توان به پانتنول اشاره کرد که التهابات پوستی را تسکین می‌دهد و همچنین این محصول فاقد مواد مضر و حساسیت زا است که خیال شما را برای استفاده از آن راحت می‌کند .

جمع بندی

موفقیت و گسترش مداوم شرکت از طریق شرکت‌های زیرمجموعه نیز به این معنی است که تعداد کارکنان کمپانی لویی ویدمر افزایش یافته است . عملیات دو نفره 1960 تبدیل به یک شرکت بین المللی با بیش از 250 کارمند شد ؛ این موفقیت به این معنی می‌باشد که این کمپانی با توجه به نیاز افراد سعی در تولید محصولات موثر داشته تا نیاز‌های افراد را به بهترین نحو رفع کند .