معرفی برند اون

داستان زیبای تشکیل کمپانی اون از سال 1736 در شهر زیبای آوین در جنوب فرانسه در امتداد سواحل رودخانه ارب شروع می‌شود؛ همان جا که چمشه آب گرم آوین با خواص درمانی بالای خود برای اولین بار کشف شد. خواص این چشمه آب گرم از انجا کشف شد که روزی فردی به نام مارکی روکوزلز اسب خود را که از بیماری آلوپسی(ریزش و کاهش موی سر یا بدن به صورت سکه‌ای) رنج می‌برد را هر روز به این چمشه می‌برد و اسب با غلتاندن خود در این چشمه ارام می‌شد و از خارش پوستش کم می‌شد. همین طور بعد از مدتی بیماری اسب کاملا درمان شد و یال و موی بدن اسب به براقی و سلامت روز اول خود در آمد.

در سال 1743 خواص غیر قابل انکار این چشمه حرارتی سبب شد که اولین حمام چشمه آب گرم Avene توسط فردی به نام مارکیز ساخته شد. مدتی بعد از ساخت حمام افراد با بیماری های پوستی از جمله اگزما، درماتیت آتوپیک، پسوریازیس و سوختگی برای درمان و تسکین درد خود به این حمام مراجعه می‌کردند.در سال 1772 آکادمی پزشکی مونپلیه، مرجع پوست اروپا، آب چشمه حرارتی Avène را به دلیل خواص درمانی و اثربخشی آن تایید و به افراد توصیه کرد.همچنین رهبران علمی ان زمان و پیشگامان درماتولوژی از جمله ژان لوئیس نیز چمشه را به توصیه کرد.

در جریان آتش سوزی بزرگ شیکاگو در سال 1871 اون برای تسکین درد و ترمیم زخم قربانیان این سووختگی بطری‎‌های از آب چمشه برای آمریکا فرستاد.

همچنین در سال 1847با شناخته شدن خواص درمانی و همچنین شهرت چشمه آب گرم اول دولت فرانسه به طور رسمی از این چشمه با عنوان “منفعت عمومی (public benefit) یاد کرد؛ و تا سال 1966 این چشمه توسط سیستم مراقبتی بهداشت فرانسه تایید شد.

 پیر فابر (Pierre Fabre) اون که دومین شرکت بزرگ خصوصی داروسازی در فرانسه را خریداری کرد؛ و با تحقیق برای اثبات اثربخشی آب چشمه به مدت 15 سال توانسنت آب درمانی را به عصر پزشکی و علم وارد کند و امری تایید شده ان را تلقی کند.

اولین محصولات Avene در بسته‌ بندی‌ها با برند خود در سال 1990 ایجاد شد؛ تا علاوه بر این که از جابه‌جای آب چشمه جلوگیری کند بلکه این امکان را به تمام افراد از سرتاسر جهان بدهد که بتوانند از محصولات مراقبتی و ترمیم کننده این برند استفاده کنند.اما امروزه همچنان حمام‌های نزدیک به چشمه آب گرم وجود دارد و سالانه پذیرای بیش از 2000 نفر بوده تا افراد بتواننداز آب چشمه نیز استفاده کنند..

برتری محصولات اون

بعد از این توضیحات مفصل که درباره‌ی منبع محصولات اون گفته شد؛ می‌توان ادعا کرد که اون امروزه یکی از بهترین و برترین محصولات در زمینه مراقبت و ترمیم پوست متعلق به این کمپانی می‌باشد.

محصولات کمپانی اون امروزه با دارا بودن تاییده ایزو 9001 و ایزو 13485 در سطح جهانی مورد تایید بوده و این دو تاییده به ترتیب نشان دهنده این می‌باشند که محصولات این کمپانی علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا توانسته‌ است رضایت مشتریان خود را نیز به طور کامل جلب کند؛ همچنین تمامی مراحل ساخت و بسته‌بندی محصولات کمپانی اون از تاییده استانداردهای جهانی رد و تایید شده است .

علاوه بر آب گرم با خواص درمانی موجود در فرمولاسیون محصولات این برند ترکیبات غنی دیگری از جمله؛ ویتامین‌های مورد نیاز پوست، روغن‌های گیاهی، مواد معدنی و مغذی نیز می‌باشد و همچنین تمامی محصولات این برند فاقد هرگونه مواد حساسیت‌زا و پارابن می‌باشد.

تنوع و کیفیت بالای محصولات اون سبب شده تا محصولات این کمپانی پاسخگوی هر گونه بیماری پوستی از جمله اگزمای پوستی، پسوریازیس و درماتیت برای تمامی افراد با انواع پوست از جمله پوست خشک و حساس و یا حتی چرب نیز باشند.

جمع‌بندی

نتیجه 2 قرن از تجربه، تحقیق، تلاش و آزمایش در نهایت سبب این شده تا امروزه تمامی افراد با مشکلات پوستی بتوانند در نهایت کیفیت از آب چشمه‌ه‎ای که از کوه‌های جنوب فرانسه رد شده‌اند و خواص درمانی دارند استفاده کنند و به بهترین روش ممکن درد خود را تسکین، مشکلات پوستی خود را رفع، جای زخم را برطرف کنند و در نهایت پوستی زیبا، سالم و صاف داشته باشند .